Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CZY ICH PRYWATNA WOJNA ZRUJNUJE PKS

Utworzony przez ~iwona~, 2 października 2009 r. o 17:22
gość2 napisał:
Głupota ludzka nie ma granic, ale dam ci radę!! Wrzuć pieniążka do skarbonki za każdy idiotyczny pomysł!!!! Gwarantujeę, przerodzisz się w miliardera!!!!
TO KTO Z NICH JEST TYM ZŁYM?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jarek~ napisał:
znalazła się obrończyni oszołoma
Jarku ale którego!!! Bo do końca nie wiem!!!! z moich kalkulacji wynika że mamy tylko dwóch!!! Hmmm ale coś mi nie pasuje!!! Hmmm!!!! Wiesz bo myślę chyba o innych osoboach niż Ty!!! wersja 1 Pan prezes który nie ma szacunku do ludzi, sam niedawno obracał się w dużo niższej sferze a a teraz nosi kuperek za bardzo wypięy do góry!!! wersja 2 człowiek który cały czas używa słowa cytuję oszołom"- jesli ktoś czegoś nadużywa to znaczy że to lubi, a kto z kim się zadaje sam się taki staje!!! Czekam z niecierpliwością na odpowiedź!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZDEZORIENTOWANY napisał:
TO KTO Z NICH JEST TYM ZŁYM?
Imiennie pisać nie będę, każdy jak widać ma swoje zdanie na ten temat!! Kto może być lepszy?!! Ten co dba o dobro wspólne czy ten co stara się wszystko zniszczyć?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jarek sprzedaj plac dla gerdusia pod lidera 2 i znów 2,5 tys osób będzie miało pracę w międzyrzecu
I tak będzie bo ten człowik nie myśli o ludziach tylko o swojej kieszeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33333 napisał:
Jarku ale którego!!! Bo do końca nie wiem!!!! z moich kalkulacji wynika że mamy tylko dwóch!!! Hmmm ale coś mi nie pasuje!!! Hmmm!!!! Wiesz bo myślę chyba o innych osoboach niż Ty!!! wersja 1 Pan prezes który nie ma szacunku do ludzi, sam niedawno obracał się w dużo niższej sferze a a teraz nosi kuperek za bardzo wypięy do góry!!! wersja 2 człowiek który cały czas używa słowa cytuję oszołom"- jesli ktoś czegoś nadużywa to znaczy że to lubi, a kto z kim się zadaje sam się taki staje!!! Czekam z niecierpliwością na odpowiedź!!!
jeżeli jestem prezesem to zwykłe dobre wychowanie nakazuje aby mnie szanować nawet jeżeli ktoś się nie zgadza z moimi decyzjami kierowca jest od tego aby jeździć autobusem wziąć co miesiąc wypłatę i zamknąć mordę jak mu się nie podoba nikt go nie trzyma na pewno przyjmą go gdzie indziej z otwartymi rękami taaaaaaakiego wielkiego fachowca inni są od tego aby oceniać efekty mojej pracy jak dotychczaś pracuję więc nie jest tak jak oszołom kierowca do zwolnienia opisuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~jarek~ napisał:
jeżeli jestem prezesem to zwykłe dobre wychowanie nakazuje aby mnie szanować nawet jeżeli ktoś się nie zgadza z moimi decyzjami kierowca jest od tego aby jeździć autobusem wziąć co miesiąc wypłatę i zamknąć mordę jak mu się nie podoba nikt go nie trzyma na pewno przyjmą go gdzie indziej z otwartymi rękami taaaaaaakiego wielkiego fachowca inni są od tego aby oceniać efekty mojej pracy jak dotychczaś pracuję więc nie jest tak jak oszołom kierowca do zwolnienia opisuje
To byłoby straszne i karygodne ażeby prezes takiej firmy w taki sposób się wypowiadał!! Brak kultury osobistej, używanie niestosownych epitetów a pozatym co najważniejsze brak szacunku dla swoich pracowników!!! Jeżeli mówisz tak o jednym z całego stada to rozumiem że reguła stoswana jest do wszystkich panów kierowców PKS Międzyrzec Podlaski!! Panowie Kierowcy i oczywiściecytuję"macie jeździć autobusem, wziąść co miesiąc wypłatę i ZAMKNĄĆ MORDĘ!!!! Trzymam kciuki aby żadny z was nie trafił do wariatkowa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
33333 napisał:
To byłoby straszne i karygodne ażeby prezes takiej firmy w taki sposób się wypowiadał!! Brak kultury osobistej, używanie niestosownych epitetów a pozatym co najważniejsze brak szacunku dla swoich pracowników!!! Jeżeli mówisz tak o jednym z całego stada to rozumiem że reguła stoswana jest do wszystkich panów kierowców PKS Międzyrzec Podlaski!! Panowie Kierowcy i oczywiściecytuję"macie jeździć autobusem, wziąść co miesiąc wypłatę i ZAMKNĄĆ MORDĘ!!!! Trzymam kciuki aby żadny z was nie trafił do wariatkowa!!!!
LEPIEJ KUPIĆ PANU PRZEWODNICZĄCEMU NOWY AUTOBUS I ZATRUDNIĆ KIEROWCĘ, JEDNEGO PREZESA JUŻ WYKOPAŁ, TERAZ BIERZE SIĘ ZA DRUGIEGO TAKI CHORY NA WŁADZĘ CZŁOWIEK NIE DAJ BOŻE ŻEBY ZOSTAŁ NOWYM DYREKTOREM BO WTEDY BĘDZIECIE ZAMYKAĆ GĘBY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to szef rady pracowniczej kierowca autobusów dalekobieżnych i podobno byle czym nie chce jeździć a prezes jaro musi mu kilka autobusów przed wyjazdem dawać do wyboru
Biskup kiwa głową bo żal mu ludzi na kierowniczych stanowiskach żeby dopuścili się takich zaniedbań. Narażanie życia drugiego człowieka jest grzechem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4444 napisał:
LEPIEJ KUPIĆ PANU PRZEWODNICZĄCEMU NOWY AUTOBUS I ZATRUDNIĆ KIEROWCĘ, JEDNEGO PREZESA JUŻ WYKOPAŁ, TERAZ BIERZE SIĘ ZA DRUGIEGO TAKI CHORY NA WŁADZĘ CZŁOWIEK NIE DAJ BOŻE ŻEBY ZOSTAŁ NOWYM DYREKTOREM BO WTEDY BĘDZIECIE ZAMYKAĆ GĘBY
Szczerze chciałabym to zobaczyć!!! Ciekawe czy może być gorzej niż jest teraz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4444 napisał:
LEPIEJ KUPIĆ PANU PRZEWODNICZĄCEMU NOWY AUTOBUS I ZATRUDNIĆ KIEROWCĘ, JEDNEGO PREZESA JUŻ WYKOPAŁ, TERAZ BIERZE SIĘ ZA DRUGIEGO TAKI CHORY NA WŁADZĘ CZŁOWIEK NIE DAJ BOŻE ŻEBY ZOSTAŁ NOWYM DYREKTOREM BO WTEDY BĘDZIECIE ZAMYKAĆ GĘBY
lepiej go wyrzucić będzie miał okazje pokazać na co go stać i ciekawe jak długo w drugim miejscu będą go tolerować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Biskup kiwa głową bo żal mu ludzi na kierowniczych stanowiskach żeby dopuścili się takich zaniedbań. Narażanie życia drugiego człowieka jest grzechem.
biskup ma udziały to kiwa głową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
5555 napisał:
lepiej go wyrzucić będzie miał okazje pokazać na co go stać i ciekawe jak długo w drugim miejscu będą go tolerować
Cieszcie się, że macie człowieka który w sposób otwarty może krytykować nieudaczne decyzje lub ich brak. Komuś bardzo zależy by ten stan zmienić. Panu Jarkowi potrzebny jest ktoś spolegliwy dla jego własnego bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='5555' date='16.10.2009, 08:12:41' post='181041'] lepiej go wyrzucić będzie miał okazje pokazać na co go stać i ciekawe jak długo w drugim miejscu będą go tolerować [/quote ktoś kto zaczyna się dopominać o swoje to robi się zbędnym balastem!!! Najlepiej siedzieć cicho!!! Psss!!! Tylko nie tupcie obcasami za głośno, bo to też może komuś przeszkadzać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cieszcie się, że macie człowieka który w sposób otwarty może krytykować nieudaczne decyzje lub ich brak. Komuś bardzo zależy by ten stan zmienić. Panu Jarkowi potrzebny jest ktoś spolegliwy dla jego własnego bezpieczeństwa.
jakie mogą być decyzje prezesa z nominacji partyjnej który wcześniej uczył dzieci wuefu w jelnicy?kierowca powinien być bardziej wyrozumiały dla swojego prezesa który chociaż jest bardzo ambitny to nic nie potrafi bo i gdzie miałby się nauczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczegóż to pan BURMISTRZ GRZYB "posiadający łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność zjednywania sobie ludzi (nawet przeciwników)", NIE ROZPOCZNIE OBIECYWANYCH AKCJI "łączenie, skłóconych przez ostatnie lata ludzi i skupiania ich wokół sprawy absolutnie priorytetowej tzn. rozwoju naszego miasta"??? PANIE BURMISTRZU GRZYB "potrzebna jest nam jedność dla dobra wspólnego", POPISZ SIĘ PAN TYMI SWOIMI TALENTAMI w naszym PKSie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4444 napisał:
LEPIEJ KUPIĆ PANU PRZEWODNICZĄCEMU NOWY AUTOBUS I ZATRUDNIĆ KIEROWCĘ, JEDNEGO PREZESA JUŻ WYKOPAŁ, TERAZ BIERZE SIĘ ZA DRUGIEGO TAKI CHORY NA WŁADZĘ CZŁOWIEK NIE DAJ BOŻE ŻEBY ZOSTAŁ NOWYM DYREKTOREM BO WTEDY BĘDZIECIE ZAMYKAĆ GĘBY
to już zaczyna się robić nudne!!!! Wymyślcie coś nowego!!!! Przynajmniej nudno nie będzie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek trzymaj się jesteśmy z tobą: dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP w Wygnance
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
belfer napisał:
Jarek trzymaj się jesteśmy z tobą: dyrekcja, nauczyciele i uczniowie SP w Wygnance
przyłącza się szkoła w Zasiadkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rom napisał:
to już zaczyna się robić nudne!!!! Wymyślcie coś nowego!!!! Przynajmniej nudno nie będzie!!!!
to może kupić przewodniczącemu garnitur żeby się dobrze prezentował w autobusie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='16.10.2009, 13:54:23' post='181194'] to może kupić przewodniczącemu garnitur żeby się dobrze prezentował w autobusie [/quote Żałosne!!!!! Już sam człowieku nie wiesz czego masz się czepić, a na dodatek za bardzo Ci to nie wychodzi!!! Mama w dzieciństwie chyba za mało Cie przytulała!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...